DARUJTE

Aktuality

Podpořte nás - Adventní koncerty České televize


15.11.2016

Milí přátelé,

MIKASA z.s. získala jako jedna ze čtyř neziskových organizací z České republiky tu poctu, že je jí věnován první Adventní koncert pořádaný Českou televizí dne 27. 11. 2016.

Podpořte nás ať už svou přítomností na Masarykově náměstí, kde bude probíhat přenos Adventních koncertů, či u televizních obrazovek, ale především zasláním DMS nebo jakékoli jiné částky na podporu naší činnosti.

 

Výtěžek Adventních koncertů použijeme na kofinancování provozu jak služby MIKASA denního stacionáře tak Sociální rehabilitace MIKASA, na částečnou úhradu nákladů spjatých s pořízením bezbariérového vícemístného automobilu pro přepravu našich klientů a také pro částečnou spoluúčast na úhradě nákladů spojených s výstavbou Domova pro osoby s autismem, mentálním postižením a atypickým chováním.

 

Nestůjte mimo a podpořte nás. Patronkou naší organizace pro Adventní koncerty je úžasná Bára Černošková, redaktorka sportovních zpráv.

 

Více informací naleznete na http://www.ceskatelevize.cz/porady/11378563411-adventni-koncerty-2016/.

 

Michal Panáček,

MIKASA z.s.Aktuality a akce
Obrázek novinky

Víkendový pobyt pro rodiny s dětmi s PAS

16.04.2018

Jste rodiče/rodič dítěte s autismem či Aspergerovým syndromem? Chcete se dozvědět něco nového, zamyslet se nad tím, čím si procházíte v bezpečí podpůrné skupiny? Chcete dopřát svým dětem program? Pojeďte s námi!!!

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. hledá sociálního pracovníka

05.03.2018

MIKASA z.s. hledá do svého týmu sociální pracovníky pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Provozní doba ve službách a aktivitách MIKASA z.s. v prosinci 2017

04.12.2017

Milí klienti a příznivci sociálních služeb a aktivit MIKASA z.s., rádi bychom Vás informovali o provozní době našich služeb a aktivit na konci roku 2017.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Moravskoslezský kraj podpořil MIKASA denní stacionář

28.09.2017

MIKASA z.s. obdržela od Moravskoslezského kraje dotace na dofinancování sociální služby MIKASA denního stacionáře a podporu vzdělávání pracovníků MIKASA denního stacionáře.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Rozšiřujeme pracovní tým v MIKASA denním stacionáři

07.08.2017

MIKASA denní stacionář pro děti a mladé lidi s kombinovaným postižením, autismem a problémovým chováním hledá posilu pro rozšíření pracovního týmu.

Číst celou aktualitu