DARUJTE

Aktuality

Adventní koncert pro MIKASA


28.11.2016

A je to za námi!


V neděli 27. 11. 2016 proběhl první Adventní koncert (přímý přenos zde) pořádaný Českou televizí a věnovaný naší neziskové organizaci.

I přes náročnost takové akce se velice povedl a my děkujeme všem, kteří se na něm podíleli.

Především pak našemu průvodci Janu Potměšilovi, Ester Janečkové, naší patronce Báře Černoškové a celému úžasnému týmu České televize a všem vystupujícím.

 

Speciální dík patří všem, kteří za námi přicestovali do Břevnovského kláštera v Praze a panu opatovi, který umožnil realizaci této dobročinné akce.

 

Avšak pozor!!! Tímto to teprve začíná. Adventní koncerty pokračují dále!!!

Můžete nás podporovat i nadále svými příspěvky:

Zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS ADVENT na telefonní číslo 87 777. Cena dárcovské SMS je 30,- Kč. (Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.)
Zasláním jakékoli částky na sbírkové číslo účtu u České spořitelny 692 692 692 / 0800

 

Můžete podpořit naši organizaci i jinak. Kromě finančního daru nás můžete podpořit i vaším věnovaným časem v oblasti dobrovolnictví (jak v přímé práci s klientem, tak v oblasti fundraisingu, ekonomiky, IT apod.).

Za jakoukoli pomoc budeme rádi.

 

Všem, kteří nás již podpořili z celého srdce děkujeme.

 

Za tým MIKASA

Michal PanáčekAktuality a akce
Obrázek novinky

Rozšiřujeme pracovní tým v MIKASA denním stacionáři

07.08.2017

MIKASA denní stacionář pro děti a mladé lidi s kombinovaným postižením, autismem a problémovým chováním hledá posilu pro rozšíření pracovního týmu.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. získala "Auto bez bariér"

12.06.2017

V ulicích Ostravy bude pomáhat automobil od řetězce Globus a Konta Bariéry. Obdrží ho nezisková organizace MIKASA /Praha, 9. června, 2017/ MIKASA bude nový mikrobus používat pro přepravu svých klientů, a to díky spolupráci Konta Bariéry a Globusu. Osmimístný vůz bude slavnostně předán v úterý 13. června ve 14:00 ve stacionáři Ostrava Zábřeh.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA denní stacionář hledá pracovníka v přímé péči

16.05.2017

MIKASA denní stacionář hledá pracovníka do přímé práce s klienty.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Speciální pedagog pro práci s osobami s autismem

15.05.2017

MIKASA z.s. hledá pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem podpořený ESF v programu Zaměstnanost SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Kurz: Problematika hry u dětí s PAS

03.04.2017

POZVÁNKA NA VZDĚLÁVACÍ KURZ Vážené kolegyně, vážení kolegové, rodiče a pečující, rádi bychom Vás pozvali k účasti na vzdělávacím kurzu, který pořádáme ve spolupráci se společností C.T.A. s názvem: PROBLEMATIKA HRY U DĚTÍ S PAS

Číst celou aktualitu