DARUJTE

Aktuality

Moravskoslezský kraj podpořil nákup bezbariérového automobilu


07.07.2016

Moravskoslezský kraj podpořil v rámci dotačního programu "Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2016" nákup nového vícemístného bezbariérového automobilu pro naši sociální službu MIKASA denní stacionář.

V rámci programu byla naší organizaci poskytnuta dotace ve výši 286 100,- Kč.

Z této dotace bude pořízen vícemístný automobil, který bude přestavěn na bezbariérový prostřednictvím instalace nájezdové rampy, bezpečnostních ukotvení a pásů pro 4 osoby na invalidních vozících a dalšími prvky.

Velice děkujeme za poskytnutí dotace, která více zpřístupní jak dostupnost naší služby, tak umožní klientům získávat vyšší rozhled.

 

MIKASA z.s.Aktuality a akce
Obrázek novinky

Provozní doba ve službách a aktivitách MIKASA z.s. v prosinci 2017

04.12.2017

Milí klienti a příznivci sociálních služeb a aktivit MIKASA z.s., rádi bychom Vás informovali o provozní době našich služeb a aktivit na konci roku 2017.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. hledá sociální pracovníky pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem

28.11.2017

MIKASA z.s. hledá do svého týmu sociální pracovníky pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Moravskoslezský kraj podpořil MIKASA denní stacionář

28.09.2017

MIKASA z.s. obdržela od Moravskoslezského kraje dotace na dofinancování sociální služby MIKASA denního stacionáře a podporu vzdělávání pracovníků MIKASA denního stacionáře.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Rozšiřujeme pracovní tým v MIKASA denním stacionáři

07.08.2017

MIKASA denní stacionář pro děti a mladé lidi s kombinovaným postižením, autismem a problémovým chováním hledá posilu pro rozšíření pracovního týmu.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. získala "Auto bez bariér"

12.06.2017

V ulicích Ostravy bude pomáhat automobil od řetězce Globus a Konta Bariéry. Obdrží ho nezisková organizace MIKASA /Praha, 9. června, 2017/ MIKASA bude nový mikrobus používat pro přepravu svých klientů, a to díky spolupráci Konta Bariéry a Globusu. Osmimístný vůz bude slavnostně předán v úterý 13. června ve 14:00 ve stacionáři Ostrava Zábřeh.

Číst celou aktualitu