DARUJTE

Aktuality

Moravskoslezský kraj podpořil nákup bezbariérového automobilu


07.07.2016

Moravskoslezský kraj podpořil v rámci dotačního programu "Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2016" nákup nového vícemístného bezbariérového automobilu pro naši sociální službu MIKASA denní stacionář.

V rámci programu byla naší organizaci poskytnuta dotace ve výši 286 100,- Kč.

Z této dotace bude pořízen vícemístný automobil, který bude přestavěn na bezbariérový prostřednictvím instalace nájezdové rampy, bezpečnostních ukotvení a pásů pro 4 osoby na invalidních vozících a dalšími prvky.

Velice děkujeme za poskytnutí dotace, která více zpřístupní jak dostupnost naší služby, tak umožní klientům získávat vyšší rozhled.

 

MIKASA z.s.Aktuality a akce
Obrázek novinky

Rozšiřujeme pracovní tým v MIKASA denním stacionáři

07.08.2017

MIKASA denní stacionář pro děti a mladé lidi s kombinovaným postižením, autismem a problémovým chováním hledá posilu pro rozšíření pracovního týmu.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. získala "Auto bez bariér"

12.06.2017

V ulicích Ostravy bude pomáhat automobil od řetězce Globus a Konta Bariéry. Obdrží ho nezisková organizace MIKASA /Praha, 9. června, 2017/ MIKASA bude nový mikrobus používat pro přepravu svých klientů, a to díky spolupráci Konta Bariéry a Globusu. Osmimístný vůz bude slavnostně předán v úterý 13. června ve 14:00 ve stacionáři Ostrava Zábřeh.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA denní stacionář hledá pracovníka v přímé péči

16.05.2017

MIKASA denní stacionář hledá pracovníka do přímé práce s klienty.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Speciální pedagog pro práci s osobami s autismem

15.05.2017

MIKASA z.s. hledá pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem podpořený ESF v programu Zaměstnanost SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Kurz: Problematika hry u dětí s PAS

03.04.2017

POZVÁNKA NA VZDĚLÁVACÍ KURZ Vážené kolegyně, vážení kolegové, rodiče a pečující, rádi bychom Vás pozvali k účasti na vzdělávacím kurzu, který pořádáme ve spolupráci se společností C.T.A. s názvem: PROBLEMATIKA HRY U DĚTÍ S PAS

Číst celou aktualitu