DARUJTE

Aktuality

Moravskoslezský kraj podpořil nákup bezbariérového automobilu


07.07.2016

Moravskoslezský kraj podpořil v rámci dotačního programu "Program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2016" nákup nového vícemístného bezbariérového automobilu pro naši sociální službu MIKASA denní stacionář.

V rámci programu byla naší organizaci poskytnuta dotace ve výši 286 100,- Kč.

Z této dotace bude pořízen vícemístný automobil, který bude přestavěn na bezbariérový prostřednictvím instalace nájezdové rampy, bezpečnostních ukotvení a pásů pro 4 osoby na invalidních vozících a dalšími prvky.

Velice děkujeme za poskytnutí dotace, která více zpřístupní jak dostupnost naší služby, tak umožní klientům získávat vyšší rozhled.

 

MIKASA z.s.Aktuality a akce
Obrázek novinky

Víkendový pobyt pro rodiny s dětmi s PAS

16.04.2018

Jste rodiče/rodič dítěte s autismem či Aspergerovým syndromem? Chcete se dozvědět něco nového, zamyslet se nad tím, čím si procházíte v bezpečí podpůrné skupiny? Chcete dopřát svým dětem program? Pojeďte s námi!!!

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. hledá sociálního pracovníka

05.03.2018

MIKASA z.s. hledá do svého týmu sociální pracovníky pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Provozní doba ve službách a aktivitách MIKASA z.s. v prosinci 2017

04.12.2017

Milí klienti a příznivci sociálních služeb a aktivit MIKASA z.s., rádi bychom Vás informovali o provozní době našich služeb a aktivit na konci roku 2017.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Moravskoslezský kraj podpořil MIKASA denní stacionář

28.09.2017

MIKASA z.s. obdržela od Moravskoslezského kraje dotace na dofinancování sociální služby MIKASA denního stacionáře a podporu vzdělávání pracovníků MIKASA denního stacionáře.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Rozšiřujeme pracovní tým v MIKASA denním stacionáři

07.08.2017

MIKASA denní stacionář pro děti a mladé lidi s kombinovaným postižením, autismem a problémovým chováním hledá posilu pro rozšíření pracovního týmu.

Číst celou aktualitu