DARUJTE

Aktuality

Víkendový pobyt pro rodiny s dětmi s PAS


16.04.2018

Víkendový pobyt

rodin s dětmi s poruchou autistického spektra a Aspergerovým syndromem

15. – 17. 6. 2018

Vážení rodiče a pečující,

rádi bychom Vás pozvali na víkendový pobyt rodin dětí s poruchou autistického spektra, který pořádáme za podpory Nadačního fondu Avast.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost strávit víkend spolu s Vašimi dětmi v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd přímo pod nejvyšším vrcholem - Lysou horou - v penzionu Sluníčko (http://slunicko-penzion.cz), kde se určitě nudit nebudete.

Hosty penzionu láká pěší turistika po beskydských kopcích, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě.

Během víkendu si můžete odpočinout, relaxovat, získávat nové informace prostřednictvím vzdělávacího programu nebo se účastnit skupinových podpůrných aktivit, kde bude moci sdílet své radosti, starosti a podělit se o získané zkušenosti.

Můžete se těšit na podpůrné skupiny, dvě vzdělávací aktivity odborníků na problematiku autismu, možnost užít si volný čas i bez dětí v prostředí beskydské přírody, případně využít zařízení penzionu – bazén vnitřní i venkovní, badmintonový kurt, atd.

S ohledem na vaši pohodu a možnost věnovat se sami sobě zajistíme program pro vaše děti v průběhu celého víkendového pobytu dle připraveného harmonogramu. Tento program budou zajišťovat pracovníci organizace MIKASA z.s a naši spolupracovníci z řad studentů.

 

Technické informace:

Začátek pobytu: pátek 15. 6. 2018 (začátek oficiálního programu v 16:45)

 

Konec pobytu: neděle 17. 6. 2018 (ukončení oficiálního programu ve 13:00)

 

Cena pobytu:

Dospělá osoba: 900,- Kč

Dítě:                           250,- Kč

Cena zahrnuje ubytování, stravu, pojištění, vzdělávací program, skupinové aktivity, dohled a program pro děti během celého pobytu, možnost využití zařízení penzionu.

 

Přihláška: https://goo.gl/forms/SpB2VaHvzfHDnABG2

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte paní Kateřinu Novosadovou

 

(email: fundraiser@mikasa-detem.cz, tel.: 736 155 524)
Aktuality a akce
Obrázek novinky

Vánoční provozní doba Sociální rehabilitace MIKASA

27.11.2018

Aktivity Sociální rehabilitace MIKASA budou v tomto roce ukončeny 20. 12. 2018 a od 21. 12. 2018 bude služba uzavřena do 1. 1. 2019

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Uzavření Sociální rehabilitace MIKASA z důvodu školení

12.10.2018

Sociální rehabilitace MIKASA bude v termínu 18. – 19. 10. 2018 uzavřena z důvodu školení zaměstnanců

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. hledá EKONOMA s projektovými schopnostmi a dovednostmi

25.09.2018

MIKASA z.s. hledá EKONOMA s projektovými schopnostmi a dovednostmi pro vedení podvojného účetnictví MIKASA z.s., pro monitoring, přípravu, řízení a vyhodnocování projektů.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Rozhovor v Českém rozhlase Ostrava

31.08.2018

Jsme slyšet a vidět i v médiích. Kolegyně Jana z Aktivizačních programů pro osoby s PAS poskytla rozhovor Českému rozhlasu Ostrava o aktivitách v Příboře.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. přináší nové vzdělávací aktivity

20.08.2018

Přinášíme nové vzdělávací akce a to v oblasti sexuality lidí s postižením a také v rámci alternativní a augmentativní komunikace. Obě vzdělávání jsou velmi přínosné jak pro účastníky z řad odborníků tak pečujících.

Číst celou aktualitu