DARUJTE

Aktuality

Víkendový pobyt pro rodiny s dětmi s PAS


16.04.2018

Víkendový pobyt

rodin s dětmi s poruchou autistického spektra a Aspergerovým syndromem

15. – 17. 6. 2018

Vážení rodiče a pečující,

rádi bychom Vás pozvali na víkendový pobyt rodin dětí s poruchou autistického spektra, který pořádáme za podpory Nadačního fondu Avast.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost strávit víkend spolu s Vašimi dětmi v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd přímo pod nejvyšším vrcholem - Lysou horou - v penzionu Sluníčko (http://slunicko-penzion.cz), kde se určitě nudit nebudete.

Hosty penzionu láká pěší turistika po beskydských kopcích, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě.

Během víkendu si můžete odpočinout, relaxovat, získávat nové informace prostřednictvím vzdělávacího programu nebo se účastnit skupinových podpůrných aktivit, kde bude moci sdílet své radosti, starosti a podělit se o získané zkušenosti.

Můžete se těšit na podpůrné skupiny, dvě vzdělávací aktivity odborníků na problematiku autismu, možnost užít si volný čas i bez dětí v prostředí beskydské přírody, případně využít zařízení penzionu – bazén vnitřní i venkovní, badmintonový kurt, atd.

S ohledem na vaši pohodu a možnost věnovat se sami sobě zajistíme program pro vaše děti v průběhu celého víkendového pobytu dle připraveného harmonogramu. Tento program budou zajišťovat pracovníci organizace MIKASA z.s a naši spolupracovníci z řad studentů.

 

Technické informace:

Začátek pobytu: pátek 15. 6. 2018 (začátek oficiálního programu v 16:45)

 

Konec pobytu: neděle 17. 6. 2018 (ukončení oficiálního programu ve 13:00)

 

Cena pobytu:

Dospělá osoba: 900,- Kč

Dítě:                           250,- Kč

Cena zahrnuje ubytování, stravu, pojištění, vzdělávací program, skupinové aktivity, dohled a program pro děti během celého pobytu, možnost využití zařízení penzionu.

 

Přihláška: https://goo.gl/forms/SpB2VaHvzfHDnABG2

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte paní Kateřinu Novosadovou

 

(email: fundraiser@mikasa-detem.cz, tel.: 736 155 524)
Aktuality a akce
Obrázek novinky

Víkendový pobyt pro rodiny s dětmi s PAS

16.04.2018

Jste rodiče/rodič dítěte s autismem či Aspergerovým syndromem? Chcete se dozvědět něco nového, zamyslet se nad tím, čím si procházíte v bezpečí podpůrné skupiny? Chcete dopřát svým dětem program? Pojeďte s námi!!!

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

MIKASA z.s. hledá sociálního pracovníka

05.03.2018

MIKASA z.s. hledá do svého týmu sociální pracovníky pro projekt Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Provozní doba ve službách a aktivitách MIKASA z.s. v prosinci 2017

04.12.2017

Milí klienti a příznivci sociálních služeb a aktivit MIKASA z.s., rádi bychom Vás informovali o provozní době našich služeb a aktivit na konci roku 2017.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Moravskoslezský kraj podpořil MIKASA denní stacionář

28.09.2017

MIKASA z.s. obdržela od Moravskoslezského kraje dotace na dofinancování sociální služby MIKASA denního stacionáře a podporu vzdělávání pracovníků MIKASA denního stacionáře.

Číst celou aktualitu
Obrázek novinky

Rozšiřujeme pracovní tým v MIKASA denním stacionáři

07.08.2017

MIKASA denní stacionář pro děti a mladé lidi s kombinovaným postižením, autismem a problémovým chováním hledá posilu pro rozšíření pracovního týmu.

Číst celou aktualitu